Realizacje

  • Programy wsparcia sprzedaży
  • Aplikacje webowe
  • Strony internetowe
  • Programy lojalnościowe
  • Aplikacje mobilne
  • Data processing

Teraz Sarzyna

Program lojalnościowy dla detalistów

Teraz Sarzyna Ciech Group

2021

start programu

26%

wzrost liczby uczestników w pierwszym roku prowadzenia programu*

98,7%

wzrost faktur w obiegu elektronicznym*


*dane za 2021r.

Program lojalnościowy TERAZ SARZYNA jest skierowany do właścicieli i kierowników sklepów detalicznych, sprzedających środki ochrony roślin na terenie Polski. Program powstał w 2007 roku, a nasza spółka prowadzi go od lipca 2021 r.

Od początku naszej pracy dla CIECH Sarzyna S.A. postawiliśmy na digitalizację procesów i danych. W tym celu wdrożyliśmy system EDI, co m.in. usprawniło współpracę między PH a detalistą, zoptymalizowało przepływ informacji i zautomatyzowało procesy związane z obiegiem dokumentów (np. faktur). Rozbudowany system raportowy zwiększa efektywność działań PH w rynku i pozwala na szybszą, bardziej dopasowaną do koniunktury reakcję.

W ramach programu funkcjonują 2 portale. Pierwszy z nich – dla uczestników programu – odświeżyliśmy pod względem wizualnym i wyposażyliśmy w wiele nowych funkcjonalności, odpowiadających na zdefiniowane przez nas potrzeby odbiorców. Drugi portal – dla przedstawicieli handlowych – stworzyliśmy od zera. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu przygotowaliśmy dla PH narzędzie, które istotnie wpływa na ich skuteczność w rynku, co potwierdzają wyniki.

Technologie wykorzystane w projekcie:

Nuxt jsHTMLSwayPhp
Business Development Director

Dyrektor Zarządzający
+48 695 990 128

Skontaktuj się