Projektowanie aplikacji webowych!

W InteractiveSystems projektujemy, tworzymy i wdrażamy aplikacje webowe, które pozwalają firmom osiągnąć maksimum wydajności. Znamy najnowsze trendy, które zaangażują Twoich klientów w zyskowną interakcję. Tworzenie aplikacji internetowych w naszej agencji to proces, nad którym masz kontrolę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że efekt końcowy będzie w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Co to jest aplikacja webowa?

Aplikacja webowa, inaczej aplikacja internetowa, to interaktywne oprogramowanie, z którego korzysta się za pomocą przeglądarki. Rozwiązanie to pozwala przyspieszyć i zwiększyć wydajność procesów biznesowych. Aplikacje webowe mogą obsługiwać pojedyncze funkcje lub ich złożone systemy.

Czym różni się aplikacja webowa od strony internetowej?

Najprościej mówiąc, różnica między aplikacją webową a stroną internetową sprowadza się do tego, co można zrobić z każdą z nich. Strona internetowa dostarcza użytkownikom danych w postaci tekstu, filmów czy grafiki. Dopiero aplikacje webowe pozwalają użytkownikom na podejmowanie na stronie aktywnych działań. To dzięki nim możesz dokonywać zakupów w sklepach internetowych czy zamawiać bilety. W odróżnieniu od stron internetowych, aplikacje umożliwiają zatem użytkownikom interakcję i wykonywanie konkretnych czynności.

Do czego służą aplikacje webowe?

Aplikacje webowe służą użytkownikom do podejmowania działań na Twojej stronie. Dzięki nim możesz umożliwić klientom wejście w interakcję z Twoją firmą. Aplikacje wspierają też działania wewnątrz firmy. Usprawniają złożone procesy, skracając czas ich realizacji. Ułatwiają rozmaite działania sprzedażowe i administracyjne.

Komu opłaca się korzystanie z aplikacji webowych?

Korzystanie z aplikacji internetowych opłaca się zarówno Tobie, jak i Twoim klientom. W przypadku aplikacji sprzedażowych czy bookingowych, to właśnie przydatność aplikacji dla klienta decyduje o Twoim sukcesie. Klienci korzystający z Twoich aplikacji zyskują łatwiejszy dostęp do Twoich usług. Mogą łatwiej, szybciej i taniej kupować Twoje produkty i natychmiastowo realizować swoje potrzeby. Aplikacje webowe to rozwiązania dla dużych i małych firm, w tym start-upów. Korzystanie z aplikacji administracyjnych i organizacyjnych opłaca się zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Przyspieszenie i usprawnienie procesów w firmie daje pozwala obu stronom lepiej wykorzystać swój czas.

Realizacje

Loteria

Lajkonik

Aplikacja webowa dla ogólnopolskiej loterii Lajkonik Snacks.
Przejdź na stronę
Portal

Portal Gastro

Ogólnopolski portal skierowany do właścicieli, managerów, barmanów, kelnerów i innych pracowników branży gastronomicznej wykonany na zlecenie Kompanii Piwowarskiej.
Loteria

HOCHLAND

Aplikacja webowa dla ogólnopolskiej loterii Hochland Polska.
Przejdź na stronę
Program partnerski

TYSKIE Bractwo Piwne

Dedykowany dla lokali gastronomicznych, które posiadają w ofercie piwo Tyskie. Ukierunkowany na budowanie wolumenu marki poprzez nagrody w postaci narzędzi biznesowych dla lokali.
Przejdź na stronę
Program lojalnościowy

Dymek

Program utrzymujący i rozwijający współpracę pomiędzy sprzedawcami wyrobów tytoniowych, a producentem. Ukierunkowany na poprawę ekspozycji produktów oraz odpowiedni poziom zapasów.
Przejdź na stronę
Program lojalnościowy

Lato z ALGIDĄ

Program lojalnościowy dla kilku tysięcy przedstawicieli handlowych u dystrybutorów. Ukierunkowany na budowę wolumenu, dystrybucji numerycznej i widoczności produktu w punktach sprzedaży detalicznej.
Program lojalnościowy

Klub Rodzinny

Program lojalnościowy dla klientów centrum handlowego Port Łódź. Opracowanie mechanizmu, wdrożenie i kompleksowa obsługa programu oraz bazy danych konsumentów.

Zalety aplikacji webowych

Oprogramowanie webowe to niezwykle korzystne rozwiązanie dla firm. Przedstawia wiele zalet i umożliwia osiągnięcie wielu korzyści. Należą do nich przede wszystkim:

 • dostępność z poziomu standardowej przeglądarki internetowej – oznacza to, że użytkownicy nie muszą instalować aplikacji na swoich urządzeniach, aby mieć do nich dostęp. Dzięki temu znacząco zwiększają się Twoje możliwości pozyskiwania klientów;
 • możliwość korzystania z nich przez całą dobę i z każdego miejsca pod jedynym warunkiem – dostępu do internetu i przeglądarki;
 • możliwość łatwego rozszerzania aplikacji lub wprowadzania zmian w kodzie – aplikacje zamieszczone są w sieci, więc każda aktualizacja jest od razu dostępna wszystkim jej użytkownikom. Oznacza to, że Twoi klienci są na bieżąco z nowymi funkcjami. Nie tracą też zainteresowania aplikacją, gdyż nie muszą instalować jej nowych wersji;
 • łatwość obsługi – tworzenie aplikacji odbywa się z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów. Dzięki temu aplikacje są proste i intuicyjne nawet dla początkujących użytkowników;
 • upłynnienie obsługi skomplikowanych procesów biznesowych i administracyjnych – przekłada się to na oszczędność czasu i wysiłku pracowników oraz zwiększoną wydajność całej firmy.

Co możemy dla Ciebie stworzyć?

Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie aplikację na miarę Twoich potrzeb i najśmielszych ambicji. Zrealizujemy Twój pomysł, udoskonalając go o znane nam najnowocześniejsze trendy. Stworzymy dla Ciebie kreatywne aplikacje e-learningowe, transakcyjne, konkursowe czy bookingowe. Zaprojektujemy także zintegrowane systemy do obsługi procesów kadrowych, księgowych czy produkcyjnych. Stworzymy unikalne aplikacje medyczne, finansowe, rozrywkowe czy nawigacyjne. Pomożemy Ci znacznie lepiej zorganizować pracę w Twojej firmie, tworząc dla Ciebie CRM-y i inne aplikacje administracyjne.

Tworzenie aplikacji webowych – jak przebiega współpraca z InteractiveSystems?

Mająca na celu poznanie przez nas Twoich potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto zamówić aplikacje webowe od InteractiveSystems?

Aplikacje webowe od InteractiveSystems to nowoczesne rozwiązania dla Twojego biznesu na najwyższym poziomie. Zamawiając nasze aplikacje internetowe, zyskujesz:

 • atrakcyjną szatę graficzną, która harmonizuje z wizerunkiem Twojej firmy lub produktu;
 • elastyczne rozwiązania precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb;
 • opiekę gwarancyjną naszej firmy i wsparcie techniczne na najwyższym poziomie;
 • możliwość stworzenia prostych lub złożonych rozwiązań;
 • aplikacje gotowe do dalszej rozbudowy;
 • pełną specyfikację produktów;
 • kreatywne, oryginalne treści marketingowe;
 • możliwość przystosowania aplikacji do użytkowania mobilnego;
 • pewność produktu końcowego, który spełni wszystkie ustalone wymagania;
 • najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości;
 • szybki czas realizacji Twojego projektu.

Aplikacje internetowe Poznań – przyciągnij klientów i zwiększ wydajność swojej firmy

Chcesz usprawnić działanie swojej firmy? Zamów projektowanie aplikacji webowych w InteractiveSystems w Poznaniu. Stworzymy dla Ciebie unikalny projekt aplikacji na miarę Twoich potrzeb i specyfiki Twojej działalności. Pomożemy Ci wyobrazić sobie efekt końcowy przed akceptacją projektu, pokazując Ci jego wstępną wizualizację. Po wdrożeniu aplikacji pozostaniemy z Tobą w kontakcie i zaopiekujemy się nią od strony technicznej. Umów się na spotkanie i przedstaw nam swoje potrzeby. Sięgnij po rozwiązanie, które przybliży klientów do zakupów i zmaksymalizuje wydajność Twojej firmy.

Rozpocznij projekt