Programy lojalnościowe B2B!

Pozyskanie lojalnego klienta B2B czy partnera na konkurencyjnym, nasyconym rynku wymaga eksperckiej wiedzy i doświadczenia. Stworzymy dla Twojej firmy optymalny program lojalnościowy B2B, stosując sprawdzoną wiedzę, niezawodną technologię i najświeższe trendy.

Programy lojalnościowe B2B - dla kogo?

Nasze programy B2B to programy dla biznesu. Przeznaczone są dla firm, właścicieli sklepów, hurtowników i partnerów biznesowych. Pomagamy budować lojalność klientów i pracowników firmom i sklepom, które pragną długofalowo wybić się na tle konkurencji. Programy lojalnościowe B2B to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy pragną nie tylko przyciągnąć, ale i zatrzymać klienta czy partnera.

Jakie korzyści dają firmom programy lojalnościowe B2B?

Programy lojalnościowe B2B zdobyły ogromną przewagę nad rabatami i akcjami promocyjnymi. Dobrze skrojony program dopasowany do potrzeb grupy docelowej gwarantuje firmom wiele długofalowych korzyści. Należą do nich przede wszystkim:

 • możliwość pozyskania stałych, lojalnych klientów;
 • zwiększenie szansy zatrzymania w firmie wartościowych pracowników i zmniejszenie kosztów w wyniku rotacji;
 • utrzymanie satysfakcjonujących relacji biznesowych z kontrahentami;
 • podniesienie świadomości marki lub produktu wśród grupy docelowej;
 • wykształcenie w obecnym lub potencjalnym kliencie poczucia wdzięczności za udostępnioną wiedzę i zrozumienie jego potrzeb;
 • oszczędność czasu i środków, jakie zużyłbyś na mniej skuteczne techniki marketingowe.

W efekcie wdrażania działań lojalnościowych, klienci biznesowi obserwują wzrost sprzedaży swoich produktów.

Co przyciąga klientów i pracowników do firm oferujących programy lojalnościowe?

Klienci, pracownicy, dystrybutorzy czy partnerzy za swą lojalność zyskują wymierne korzyści. O ich stopniu zadowolenia decyduje dobór odpowiednich środków do potrzeb danej grupy.

Niektóre korzyści, jakie zyskują uczestnicy programów lojalnościowych B2B, to:

 • nagrody pieniężne w postaci gotówki, przelewów lub bonów zakupowych,
 • karty przedpłacone lub kupony premiowe,
 • nagrody rzeczowe – osobiste, ekskluzywne, rodzinne,
 • korzystne warunki umowy, specjalne przywileje i elitarny status,
 • wyposażenie sklepu, biura, warsztatu czy gabinetu,
 • zniżki lub darmowe pakiety usług czy produktów,
 • atrakcyjne prezenty urodzinowe czy świąteczne.

Programy lojalnościowe B2B w Interactive Systems – usługi agencji

Całościowy projekt strategii w oparciu o badanie potrzeb grup docelowych.

Możesz skorzystać z naszego doradztwa i wybrać pojedyncze usługi lub skorzystać z kompleksowej opieki naszej agencji w Poznaniu.

REALIZACJE

Przejdź na stronę
Program partnerski

TYSKIE Bractwo Piwne

Dedykowany dla lokali gastronomicznych, które posiadają w ofercie piwo Tyskie. Ukierunkowany na budowanie wolumenu marki poprzez nagrody w postaci narzędzi biznesowych dla lokali.
Przejdź na stronę
Program lojalnościowy

Dymek

Program utrzymujący i rozwijający współpracę pomiędzy sprzedawcami wyrobów tytoniowych, a producentem. Ukierunkowany na poprawę ekspozycji produktów oraz odpowiedni poziom zapasów.
Przejdź na stronę
Program lojalnościowy

Lato z ALGIDĄ

Program lojalnościowy dla kilku tysięcy przedstawicieli handlowych u dystrybutorów. Ukierunkowany na budowę wolumenu, dystrybucji numerycznej i widoczności produktu w punktach sprzedaży detalicznej.

Co wyróżnia programy lojalnościowe B2B w Interactive Systems?

Wybierając program lojalnościowy B2B od Interactive Systems, stawiasz na efektywne strategie i narzędzia skrojone na miarę Twojej firmy. Tym, co nas wyróżnia jest głęboka personalizacja naszych działań pod Twoje potrzeby i budżet. Ponadto regularnie raportujemy naszym Klientom postępy naszych działań i ich efekty. Naszym atutem są też najbardziej profesjonalne i intuicyjne narzędzia do obsługi i zarządzania programami B2B.

Wykorzystaj synergię dla sukcesu – programy lojalnościowe i programy motywacyjne B2B

Programy lojalnościowe stanowią doskonałą bazę dla późniejszych działań motywacyjnych. Dlatego coraz silniejszym trendem jest także wdrażanie programów motywacyjnych. W B2B warto postawić na programy motywacyjne dla pracowników. Powodują one wzrost ich zaangażowania w sprzedaż i pozyskiwanie klientów, a w efekcie przekładają się na wzrost zysków. Tworzenie spójnych kombinacji programów motywacyjnych i lojalnościowych to zadanie dla fachowej agencji, która zapewni pełną kompatybilność i skuteczność podjętych działań.

Zbuduj sukces z lojalnymi klientami – zamów autorski program lojalnościowy B2B

System lojalnościowy B2B pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż poprzez zbudowanie lojalności obecnych i potencjalnych klientów. Potrzebujesz działań długofalowych czy jednorazowej stymulacji wyników sprzedaży? W Interactive Systems stworzymy dla Ciebie zindywidualizowany program z użyciem eksperckiej wiedzy i najnowocześniejszych technologii. Doradzimy Ci, które nagrody wybrać, stworzymy regulamin promocji, opracujemy logistykę nagradzania i wypracujemy w Twojej grupie docelowej pożądane nawyki. Możesz zyskać jeszcze więcej, łącząc systemy lojalnościowe i programy motywacyjne dla pracowników.

Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Zamów najbardziej skuteczny program lojalnościowy B2B i zmotywuj klientów oraz pracowników do lojalności!